Uroczystość pasowania w Przedszkolu JCI

30-10-2014

W dniu 28 października, w Przedszkolu JCI odbyło się uroczyste ślubowanie przedszkolaków. Przy jesiennej dekoracji, z jesienną muzyką i kolorowymi parasolami w tle, dzieci zaprezentowały zgromadzonym gościom „Dzień z życia Przedszkolaka”. W części artystycznej nie zabrakło naukowego wykładu o tym, jak powstaje deszcz, chińsko-angielskiego pojedynku na słowa oraz widowiskowych tańców pochodzących z różnych stron świata. Najważniejszym momentem dla dzieci i rodziców było oficjalne pasowanie na Przedszkolaka JCI oraz zgodnie z zeszłoroczną tradycją, otrzymanie żakowskiej czapki. Uwieńczeniem uroczystości był słodki poczęstunek – galaretki przygotowane przez dzieci oraz tort w kształcie słonecznika. Serdecznie witamy w Przedszkolu JCI wszystkie dzieci! Cieszą nas zarówno nowe buzie jak i buzie dzieci, które zostały z nami na kolejny rok.