Pożegnanie dzieci z "zerówki" Przedszkola JCI

11-07-2016

W dniu 30 czerwca pożegnaliśmy dzieci z "zerówki" Przedszkola JCI. Uroczyste pożegnanie odbyło się w sali Fontany Muzeum Historycznego Miasta Krakowa. Podczas uroczystości, która miała charakter balu, słowa wdzięczności i zapewnienia o pamięci przeplatały się ze wspaniałymi utworami literackimi deklamowanymi i śpiewanymi przez dzieci. Wyruszając w podróż dalszej edukacji, dzieci zabrały ze sobą wezwanie do „arystokracji ducha”, postawy, która niezależnie od intelektu, zamożności czy światopoglądu, eksponuje świat kultury opartej na  podstawowych ludzkich wartościach. Dzieci otrzymały od nauczycieli także pamiątkowe książki, dyplomy oraz filmy przedstawiające pamiętne wydarzenia z przedszkola. Przedszkolaki wręczyły nauczycielom pamiątkowy album oraz bukiety kwiatów. Wszystko zakończyło się przyjęciem i zabawą na świeżym powietrzu.

Galerię z pożegnania można zobaczyć tutaj. Zapraszamy!