Jesienna wycieczka do Radziszowa

17-11-2015

”Taki las, taki las, wielki, że aż strach”, chociaż… jak się okazało, wcale nie taki straszny. Przedszkolaki mogły się o tym przekonać w ramach współpracy z Małopolskim Centrum Rehabilitacji Dzieci w Radziszowie. Na specjalne zaproszenie koleżanek i kolegów, dzieci wybrały się do nich w odwiedziny. Na miejscu miały możliwość uczestniczyć w ciekawych warsztatach przyrodniczych oraz bawić się i pląsać wśród jesiennych liści. Pogoda nie sprzyjała jesiennym spacerom, mimo to, udało się przez chwilę podziwiać piękny Las Bronaczowa. Przedszkolaki otrzymały w prezencie kredki oraz jesienne ludki wykonane z żołędzi. Serdecznie dziękujemy dzieciom z Małopolskiego Centrum Rehabilitacji w Radziszowie za gościnę!

Zdjęcia z wycieczki można zobaczyć tutaj. Zapraszamy!