Wakacyjna podróż do krainy marzeń

24-08-2015

Wszystko zaczęło się w gwieździstą noc. Powietrze przepojone było magią. Nikt jeszcze nie wiedział, że przybędzie ktoś, kto zabierze dzieci do krainy marzeń …. Nibylandii. W ostatnim tygodniu bajkowych wakacji, przedszkolaki wyruszyły w niezapomnianą podróż wraz z Piotrusiem Panem i Dzwoneczkiem.  Przygoda małych marzycieli rozpoczęła się od zmagań z piratami i Kapitanem Hakiem na czele okrętu. Dzieci wspólnie śpiewały pirackie szanty, pokonywały zasadzki i szukały skarbu ukrytego w tajemniczej skrzyni. Przedszkolaki wykazały się także bohaterską odwagą uwalniając Indiańską Tygrysią Lilię z rąk Kapitana Haka. W ramach podziękowania, wódz indiański zaprosił dzieci do swojej wioski, gdzie każdy zuch otrzymał pióropusz i uczył się indiańskiego języka siedząc w tipi. Koniec magicznego tygodnia uwieńczył występ magika, który wprowadził dzieci w świat iluzji. Przedszkolaki za pomocą czarodziejskiej różdżki czarowały gości swoim urokiem i magicznymi umiejętnościami.

Podróżą do Nibylandii zakończyliśmy program bajkowych wakacji w Przedszkolu JCI. Na kolejne niezapomniane wakacje, pełne przygód i wspaniałych atrakcji, zapraszamy w przyszłym roku.

Zdjęcia z VIII tygodnia bajkowych wakacji można zobaczyć tutaj. Zapraszamy!