Czarnobiały tydzień wakacji z Kung Fu Pandą!

19-08-2015

Siódmy tydzień bajkowych wakacji w Przedszkolu JCI dzieci spędziły w towarzystwie pandy Po, głównego bohatera bajki Kung Fu Panda. Pierwszego dnia dowiedziały się czym jest Kung Fu, co łączy tę sztukę walki z Aikido i Taekwon-do oraz dlaczego pandy są zagrożonym gatunkiem zwierząt. Przedszkolaki uczestniczyły także w mini-treningu na świeżym powietrzu oraz wzięły udział w specjalnie przygotowanym teście na wojownika Kung Fu, w którym musiały wykazać się odwagą, równowagą i zręcznością. We środę do Przedszkola JCI, prosto z Chin, przybył Chińczyk Pong, który uczył dzieci chińskiego powitania i sztuki jedzenia pałeczkami. Pod koniec tygodnia odbył się trening Taekwon-do z trener Magdą oraz piknik na świeżym powietrzu z pandą Po.

Zdjęcia z VII tygodnia bajkowych wakacji można zobaczyć tutaj. Zapraszamy!