Z wizytą w smerfowej wiosce

11-08-2015

W szóstym tygodniu bajkowych wakacji, dzieci poleciały balonem do wioski Smerfów. Na miejscu czekała na nie cała smerfowa rodzina. Ważniak wykonał z dziećmi doświadczenie dmuchania balona bez użycia ust i pompki, a Smerfetka zabrała przedszkolaki na Dziki Zachód.  Z Osiłkiem dzieci pokonywały tor przeszkód, a Zgrywus przygotował dla przedszkolaków zagadki pobudzające wszystkie zmysły. Łasuch jak na łasucha przystało, towarzyszył dzieciom w przygotowaniu smerfastycznego sernika borówkowego a malarz wykonał z dziećmi prawdziwe działa sztuki - smerfowe lody z posypką. Największą niespodziankę przygotował jednak Papa Smerf, który pod koniec wizyty, zabrał dzieci na wycieczkę na Stadion Miejski im. Henryka Reymonta w Krakowie.

Zdjęcia z VI tygodnia bajkowych wakacji w Przedszkolu JCI można obejrzeć tutaj. Zapraszamy!