Za nami pierwszy tydzień bajkowych wakacji

13-07-2015

Pierwszy tydzień wakacji w Przedszkolu JCI upłynął w duchu motoryzacji i bajki "Auta". Przedszkolaki dowiedziały się jak ułatwić sobie przesuwanie ciężkich przedmiotów oraz zatankować samochód posiadając jedynie słoik i rurkę. W drugim dniu dzieci zmagały się z quizem wiedzy o samochodach, a podczas zabaw na świeżym powietrzu pokonywały tor przeszkód. Maluchy piekły ciasteczka w kształcie opon. Zwieńczeniem tygodnia była wycieczka do salonu i serwisu samochodowego Peugeot. Dzieci dowiedziały się czym zajmuje się mechanik samochodowy oraz miały okazję obejrzeć jego narzędzia. W warsztacie samochodowym samodzielnie nabijały klimatyzację, obserwowały jak działa podnośnik,  zajrzały pod samochód i pod maskę by w końcu zasiąść za kierownicą zabytkowego Peugeota. Serdecznie dziękujemy Auto Centrum Golemo w Krakowie za gościnę.

Zdjęcia z I tygodnia bajkowych wakacji w Przedszkolu JCI można obejrzeć tutaj. Zapraszamy!