Świąteczna Magia: Wyjątkowe szablony listów do św. Mikołaja i kalendarz świąteczny!

01-12-2023

Czas Świąt zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim przychodzi radosne oczekiwanie na prezenty od samego Świętego Mikołaja. Dzieci z niecierpliwością wyczekują tego magicznego dnia, kiedy ich marzenia mogą się spełnić. Aby uczynić tę chwilę jeszcze bardziej wyjątkową, przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego!

Oto 6 uroczych szablonów listów do Mikołaja, które Wasze dzieci z pewnością pokochają! Dzięki nim maluchy mogą wyrazić swoje najskrytsze marzenia i życzenia, sprawiając, że Święty Mikołaj będzie mógł przygotować dla nich prezenty dokładnie takie, jakie sobie wymarzyły.

1. List do pokolorowania - pobierz >>>
  2. List od najmłodszych - pobierz >>>
  3. List od siebie - pobierz >>>
  4. List skandynawski - pobierz >>>
  5. Zielony list - pobierz >>>

Dodatkowo stworzyliśmy kalendarz z propozycją 25 przedświątecznych aktywności dla całej rodziny ????  Pobierz >>>

Pamiętajcie, że przygotowane przez nas listy to nie tylko zabawa, ale również okazja do wzmocnienia więzi rodzinnych i tworzenia magicznych wspomnień. Możecie wspólnie z dziećmi spędzić czas na ich tworzeniu, dzieląc się uśmiechami i radością.

Mamy nadzieję, że te szablony przyniosą Wam mnóstwo radości i magii podczas nadchodzących świąt :)

Życzymy Wam cudownego i pełnego magii okresu świątecznego! ????????✨